top of page
Stomatologia Matuszczyk logo lght transp
IMG_7365.jpg

    Agnieszka  Matuszczyk 

     Lek. Stomatolog

    Lek. Medycyny Estetycznej

 

 

 

Ukończyła Wydział Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2008 roku oraz w roku 2016  studia podyplomowe w  Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z zakresu Medycyny Estetycznej . Swoją pasje zawodowa skupiła wokół szeroko pojętej stomatologii estetycznej oraz protetyki stale pogłębiając wiedzę  w tym zakresie poprzez liczne kursy potwierdzone certyfikatami . Systematycznie uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach i sympozjach poszerzając swoją wiedzę medyczną . Jest Lekarzem o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym potrafiącym doskonale wykorzystywać najnowsze technologie . Posiada dużą wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii kompozytów i ceramik dentystycznych oraz nieprzeciętną intuicję w planowaniu estetyki uśmiechu. Zawsze potrafi dopasować najlepsze rozwiązania do indywidualnych potrzeb pacjenta mając na uwadze przede wszystkim jego dobro . Do pacjenta podchodzi indywidualnie a praca zawodowa jest jednocześnie jej pasją .

IMG_7381.JPG

    Andrzej  Matuszczyk 

     Lek. Stomatolog

    Specjalista Chirurgii Stomatologicznej Implantolog

 

 

 

Zajmuje się implantologią, chirurgią stomatologiczną i szczękowo-twarzową.

W swej pracy oferuje Państwu pełen zakres zabiegów zawartych w zakresie Chirurgii Stomatologicznej zaczynając od chirurgicznego usuwania zębów zatrzymanych przez zabiegi z zakresu regeneracji tkanki kostnej i tkanek miękkich jamy ustnej kończąc na implantologii .

Stosuje system implantologiczny najwyższej jakości , oferując w ten sposób pełen zakres rozwiązań w przywracaniu pięknego uśmiechu, a dzięki precyzji wykonania służą one pacjentom na lata.

Zabiegi chirurgiczne są wykonywane sprawnie i bezboleśnie .

 

Przez 12  lat  asystent  na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Centrum Urazowego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5  w Sosnowcu gdzie lecząc pacjentów po ciężkich urazach czaszki twarzowej jakich doznają w wyniku wypadków komunikacyjnych , upadków z wysokości, pobić oraz  wielu innych sytuacji - zdobył

ogromne doświadczenie w chirurgii jamy ustnej .

 

Od 2008 roku jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo Twarzowej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej . Nieustannie rozszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą.

bottom of page